• Admin_JGKChaverim
  • 26 september 2016

Wordt jij onze nieuwe dirigent?

Na 11 jaar heeft onze dirigent Lennert Knops aangegeven zijn dirigeerstokje bij Chaverim neer te leggen. Uiteraard vinden wij dit erg jammer maar gelukkig hebben we een (tijdelijke) vervanger gevonden in Marien Stouten. Hij zal ons koor in ieder geval tot 1 januari 2017 dirigeren. Door het vertrek van Lennert ontstaat er een vacature voor een dirigent! Ben jij een enthousiaste, ervaren dirigent en vind je het leuk om met jongeren te werken? Laat het weten! Stuur voor 15 oktober een mail naar info@jgkchaverim.nl met je persoonlijke motivatie en wie weet, sta jij vanaf 1 januari voor ons koor! Jong gemengd koor Chaverim repeteert om de week op dinsdagavond van 20.00 uur – 22.00 uur.

We hebben inmiddels heel wat sollicitaties ontvangen, bedankt voor jullie positieve reacties! We hopen jullie zo snel mogelijk te kunnen meedelen wie onze nieuwe dirigent wordt.

0 Reacties

Recent posts

Categories